تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 69 متری / کوثر صدرا

فروش آپارتمان 69 متری / کوثر صدرا

1 سال پیش در اراک

متراژ
69
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬333٬000 تومان
طبقه
6
شفافیت معاملات و امنیت سرمایه در املاک آراک✅
_______________________________________________
- فروش آپارتمان 69 متری در لوکیشن کوثر
- مجتمع سند دار صدرا با نگهبانی فول تایم
- کابینت MDF فراوان و کاربردی
- تراس مسقف بدون مشرف
- امکان دریافت وام 800 میلیونی
- امکان رهن واحد تا مبلغ 250 میلیون

فقط با 1 میلیارد و 250 نقدینگی میتوانید صاحب این آپارتمان
فول امکانات و خوش فروش شوید .
_______________________________________________

✅ همه به شما خانه میفروشند ما به شما آینده ✅

کارشناس امور ملکی : خانم دانیالی
املاک آراک واقع در انتهای خیابان ملک
با مدیریت جناب رضا قهیه ای