تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 70 متر دو خواب سنددار در چالوس

فروش آپارتمان 70 متر دو خواب سنددار در چالوس

2 سال پیش در چالوس

متراژ
70
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬428٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
خرید از شما ، تضمین سود از ما
فروش فوری و زیر قیمت منطقه
#کد_00741
فروش واحد سنددار در بلوار 17 شهریور چالوس
#فروش_آپارتمان

○ 70 متر کاملا بازسازی شده

○  دو خواب ، سرویس کامل

○ کلا 3 طبقه × 6 واحد
((طبقه اول))

○ پارکینگ، انباری مجزا

○ سند تکبرگ 6دانگ

○ قیمت :
1/850 میلیارد
مذاکره وتخفیف پای قرارداد
✓ آفتابگیر مناسب
○ فاصله بسیار کم تا بلوار 17 شهریور

○ دسترسی آسان ب مراکز خرید و فروشگاه ها

#آژانس_املاک_المپیک

************
************
مشاورین:
09354839444
09355721955
مهندس رحمانی _ خانم قاسمی

مدیریت فروش:
09113939538
مهندس زهدی

آدرس دفتر (شعبه 1):
چالوس خ17شهریور پالوجده
جنب دانشکده فنی مهندسی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس زهدی مدیریت

آژانس املاک المپیک

⚜️ ما رویای شما را به واقعیت بدل میکنیم ⚜️