تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/70 متری/سرمایه گذاری امن و مطمعن

فروش آپارتمان/70 متری/سرمایه گذاری امن و مطمعن

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬571٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
00000⚜️مشاور تخصصی منطقه(مهیار تدین)⚜️00000

✨ سرمایه گذاری امن و مطمئن در منطقه بزرگ اندیشه✨

✅متراژ بنا 70 متر
✅2 خوابه طبقه دوم

⭕شرایط پرداخت؛
000⭐2/560 مبلغ نقدینگی شما که مبلغ 640 وام بانکی و 400 رهن اضافه میگردد⭐000

⭐ قویترین و به روز ترین فایلینگ در منطقه
(ارائۀ مشاوره تلفنی و ارائۀ فایل های مشابه طبق بودجه و مشخصات دلخواه شما..متراژهای مختلف با نقدینگی های متفاوت )

⭐تماس 24 ساعته هر زمان از شبانه روز

(( مهندس تدین )) با بیش از ده سال سابقه فعالیت و کارشناسی در منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهیار تدین 09123497472