تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 70متری/فول امکانات/ غرق نور

فروش آپارتمان 70متری/فول امکانات/ غرق نور

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1387
قیمت کل
7٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬142٬000 تومان
طبقه
4
☑️عیدی ما به خریداران گرامی ☑️

☑️70متر آپارتمان با تمام امکانات رفاهی☑️

☑️ملک شمالی،واحد جنوبی☑️

☑️از صبح تا غروب میزبان خورشید☑️

☑️ساختمان بسیار کم واحد و آرام☑️

☑️دسترسی اشرفی کمتر از 4دقیقه☑️

☑️نوسازی شده و بدون ریالی خرج☑️

☑️سند تک برگ شخصی و اماده انتقال☑️

☎️مشاور قدیمی پونک و همراه شما:آتشین☎️