تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 71 متری محمدباقر

فروش آپارتمان 71 متری محمدباقر

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
71
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬266٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا
فروش واحد73متری امام رضا
✅️ملک تمیز و خوش نقشه ،ب*** پرتی

⭕️ جهت اطلاع و مشاوره از فایلهای دیگر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
***_******** ☎️
*********** ☎️
آدرس املاک: خ امام موسی کاظم_ نبش عدالت 21 پلاک 247
⚜️املاک مرکزی اسلامشهر⚜️
بامدیریت فضلی