تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 73 متری 2 خوابه در فاز دو پاداد

فروش آپارتمان 73 متری 2 خوابه در فاز دو پاداد

1 سال پیش در فاز دو پاداد

متراژ
73
ساخت
1394
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬876٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
در آژانس پارسیان
با خیال آسوده معامله کنید
__________________________________
✅ 73 متر
✅ در و پنجره UPVC
✅ قابلیت رهن تا 400 میلیون
________________________
⚜️ فایل های مشابه نیز موجود می باشد⚜️
مشاور: جلیلیان
⚜️ جهت هماهنگی و بازدید ملک با ما در ارتباط باشید⚜️
____________________________
⚜️آدرس دفتر: اراضی پاداد، بلوار هجرت، نبش خیابان 8 دانش، املاک پارسیان⚜️