ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 73متر دو خواب (واریانشهر رزکان بعثت)
فروش آپارتمان 73متر دو خواب (واریانشهر رزکان بعثت)
2 هفته پیش در مشکیندشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
73
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
69,863,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
باتشکر : مشاورین املاک آسمان
آدرس دفتر : شهرک بعثت بلوار حافظ بین نیلوفر6و5 املاک آسمان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت