تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 73متری 2خوابه در خ سرباز

فروش آپارتمان 73متری 2خوابه در خ سرباز

1 سال پیش در تهران

متراژ
73
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬698٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
فول باز سازی شده
تکواحدی
همکف
قدر سهم دار مناسب برای سرمایه گذاری
88866321
طبقه همکف
قابل سکونت بازسازی شده
به قیمت رسیده و تخلیه
تلفن88866321