تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان/74 متر/دمادشت

فروش آپارتمان/74 متر/دمادشت

10 ماه پیش در کوهی خیل

متراژ
74
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬621٬000 تومان
طبقه
1
وام آزاد
قابلیت رهن تا 400 رهن کامل
با 2میلیارد و 600 تومان پول نقد در دمادشت صاحب خانه شوید!
طبقه 2 ملک با قیمت 3 میلیارد تومان موجود است.
__________________________________________
کارشناس تخصصی شما در حوزه خرید و فروش آپارتمان:خانی
برای هماهنگی جهت بازدید و مشاوره تماس بگیرید.