تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 74متری جنوبی شهرک فرهنگیان

فروش آپارتمان 74متری جنوبی شهرک فرهنگیان

1 سال پیش در همدان

متراژ
74
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬160٬800٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬200٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
*باسلام خدمت همشهریان گرامی *
*مشاور املاک سران*
لوکیشن عالی، واقع در کوچه ریحان 6
طبقه چهارم، جنوبی، دوخواب
دارای آسانسور و پارکینگ
سند آزاد
فروش فقط نقدی
زیر قیمت منطقه
لطفا فقط خریدار واقعی تماس بگیرد
لطفا جهت بازدید به مشاور املاک سران واقع در بلوار بختیاری مراجعه فرمائید. باتشکر
(فایل مشابه موجود میباشد)