تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 77 متری 1.570

فروش آپارتمان 77 متری 1.570

1 سال پیش در سبزوار

متراژ
77
ساخت
1396
قیمت کل
1٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬389٬000 تومان
طبقه
3

〽️سند تک برگ
〽️امکان رهن تا مبلغ 250 میلیون
〽️قابلیت وام داره

〽️برای مشاوره رایگان خرید فروش و اجاره تماس بگیرید .

〽️موارد مشابه

‼️قاضی زاده 85 متری 2 م
‼️انقلاب 70 متری. 1.700
‼️علامه 90 متری. 1.700

〽️آدرس دفتر : دقیقا نبش طالقانی 18 سیستم جامع املاک سبزوار.