تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 78 متر شمال فاطمی اوایل یوسف آباد

فروش آپارتمان 78 متر شمال فاطمی اوایل یوسف آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1387
قیمت کل
9٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
116٬666٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
لوکیشن ساختمان شمال میدان فاطمی؛
فرعی های ابتدای یوسف آباد و خارج از طرح اصلی ترافیک

فول نوسازی شده
صفر تا صد بازسازی شده؛
(از درب ورودی تا کابینت آشپزخانه ؛پنجره ها؛کف؛دیوارها؛سرویس های بهداشتی و حمام؛شیرآلات و حتی تا کلید و پریز؛ و....
خلاصه هر چیزی که به چشم می خورد در حد بسیار شیک نوسازی شده است

78 متر 2 خواب
جنوبی
خوش نقشه
نورگیر
سالن پرده خور
پارکینگ انباری آسانسور
تخلیه

و....

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر و همچنین معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید ✔️

تماس هفت روز هفته تا 12 شب✔️
مشاور شما (( غفاری))

☑️☑️☑️☑️ مشاور املاک
☑️☑️ ☑️مشاور املاک
☑️☑️ مشاور املاک
☑️مشاور املاک