تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 78 متری 2 خوابه در جنت آباد مرکزی

فروش آپارتمان 78 متری 2 خوابه در جنت آباد مرکزی

11 ماه پیش در جنت‌آباد مرکزی

متراژ
78
ساخت
1395
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬641٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
* تاپ لوکیشن /فایل شخصی

ساختمان شخصی ساز /
صفر تا 100بازسازی با بهترین متریال
2خواب بزرگ هر 2خواب کمد دیواری
نما و مشاعات بسیار تمیز
غرق در نور مستقیم

مختاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ پازل شعبه 2