تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 79متر روحانی

فروش آپارتمان 79متر روحانی

1 هفته پیش در داربهشت

متراژ
79
ساخت
1402
قیمت کل
‏6,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,645,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚡️گروه مشاوراملاک سلطان
خانم حجازی هستم کارشناس تخصصی فروش و رهن و اجاره منطقه یک
❎️زندگی مدرن شما آغاز می شود.
آیا به دنبال خانه ایی دلباز و راحت هستید ؟
✅️این واحد با طراحی مدرن و امکانات عالی مکان ایده آلی برای شماست❇️
♦️
✨ ساختمان شخصی ساز سال ساخت 1402کل ساختمان 3طبقه
✨خوش نقشه بدون پرتی /
✨سالن پذیرایی پور نور
✨غرق نور دلباز
✨تجهیزات فول امکانات
✨دسترسی عالی
✨سند 6دانگ /تک برگ
✨پارکینگ اختصاصی
✨تراس مطبخ /انباری
✨کمد دیواری
✨اسپیلت و پکیج رادیاتور
✨طبقه اول دو خواب /خواب دارای کلوزت

〽️ دفتر فروش:15 خرداد .فراشاهی نبش کوجه 5 املاک سلطان
⏮️جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ⁉️