ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 80 متری دوکله کم واحد در شهریار
فروش آپارتمان 80 متری دوکله کم واحد در شهریار
1 سال پیش در شهریار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
80
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
درود
آپارتمان 80 متری خوش نقشه
دو خواب نورگیر
کمد دیواری جادار و بزرگ
هردو اتاق پرده خور
پذیرایی مربعی شکل بدون پرتی
امکان چیدمان مبل هر طور که دلت بخواد
آشپزخانه دلباز و پنجره خور
بهترین مورد جهت سرمایه گذاری
مستاجر تا 10 ماه آینده ساکن
پارکینگ به صورت توافقی با همسایه ها
دپارتمان املاک "چی ملک" برای هر سلیقه ای یک آپارتمان به شما معرفی می کند
مشاور همراه شما
سیامک سهامی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت