تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 80متری/پونک/لابی دار

فروش آپارتمان 80متری/پونک/لابی دار

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬125٬000 تومان
طبقه
2
⚡️ فروش فوری80متر آپارتمان فول امکانات⚡️

1️⃣ساختمان برند با لابی شیک

2️⃣نما و مشاعات سنگ تراورتن

3️⃣ساختمان منظم با سرایداری مقیم

4️⃣نور و نقشه بی نظیر

5️⃣سالن خوش چیدمان با نور مستقیم

6️⃣خواب های استاندارد

7️⃣لوکیشن سردار جنگل

☎️هماهنگی بازدید:تماس☎️

⚡️کارشناس قدیمی پونک:آتشین⚡️