تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 82متری شیک کلید نخورده در علوی

فروش آپارتمان 82متری شیک کلید نخورده در علوی

1 سال پیش در ساوه

متراژ
82
ساخت
1403
قیمت کل
21٬770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
265٬487٬000 تومان
طبقه
2
املاک نادر

✅بهترین ها را برای شما مهیا می کنیم ✅

✅فایلینگ قوی ✅
✅مشاورین مجرب و کارآزموده ✅
✅صداقت و مشاوره دلسوزانه ✅

✅82متر
✅تحویل 2ماهه
✅لوکیشن علوی
✅کم واحد
✅مبلغ پای سند375تومان
✅نورگیر عالی
✅خوش نقشه و شیک
✅سازنده معتبر
✅سازه مستحکم
✅قیمت مناسب
✅شرایط پرداخت عالی

جهت اطلاعات بیشتر به املاک نادر بین طالقانی 38و40 مراجعه نمایید
مشاور مورد اعتماد شما
حسینی
با مدیریت آقای نادر آتش زر