تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 83 متری / کوی دانیال / کد17

فروش آپارتمان 83 متری / کوی دانیال / کد17

1 سال پیش در شوش

متراژ
83
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
133٬868٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
برای اطلاعات بیشتر به دفتر مشاور املاک خونه به خونه مراجعه بفرمایید
__________/_______________________
فروش آپارتمان 83 متری طبقه 2
دو خواب ، کمد دیواری شده شیک
اشپز خانه کابینت شده
سالن نورگیر
__________________//___________________
آدرس دفتر : شوش، کوی دانیال، ابتدای بلوار کشاورز، جنب گلخانه