تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 84 متری جنت آباد

فروش آپارتمان 84 متری جنت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1392
قیمت کل
9٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬857٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️جنت آباد مرکزی_بلوار بعثت⚜️
لوکیشن اعیان نشین

✅84 متر 2 خواب خطی رو به آفتاب
✅سازه فلزی و بدون دیوار مشترک
✅سالن پرده خور و قابل چیدمان
✅ فرعی دنج و مشجر

✔️توضیحات بیشتر تماس

کارشناس تخصصی سازه های خاص منطقه (آرمان)