تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 85 متری عالیشهر

فروش آپارتمان 85 متری عالیشهر

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
85
ساخت
1394
قیمت کل
745٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬764٬000 تومان
طبقه
3
فروش اپارتمان 85 متری فاز 4 منازل مهر
موقیعت عالی، نزدیک به مدرسه و بازارچه و امکانات رفاهی
پارکینگ و انباری اختصاصی
لوله کشی کار، کمد و کابینت و پمپ و منبع اب و موکت و هود
لوله کشب گاز کشی
20 وام و 100 رهن کم میشود
جهت هماهنگی بازدید به مشاور املاک رضایی مراجعه کنید