تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 86 متری 2 خوابه

فروش آپارتمان 86 متری 2 خوابه

1 سال پیش در سبزوار

متراژ
86
ساخت
1394
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬325٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحد 86 طبقه 4 دو واحدی امکانات فول محدوددانشگاه ♠️
واحد 83 متری طبقه 5 دو واحدی فول محدود فقیه ♠️
واحد 75 متری طبقه سوم مرحله نازک کاری محدوده کاوه♠️
واحد85 متری طبقه 3 دو واحدی فول محدوده مهران♠️
واحد 85 متری طبقه سوم تک واحدی فول محدوده 24 متری انقلاب ♠️
واحد 80 متری طبقه دوم تک واحدی محدوده ادیب کلیداول♠️
واحد 100 متری طبقه سوم محدوده چمران فول♠️
واحد 108 متری تک واحدی محدوده میدان ابومسلم طبقه 5♠️
واحد 110 متری طبقه دوم کلیداول محدوده دانش آموز ♠️
واحد 120 متری طبقه اول تک واحدی کلید اول
محدوده دانشگاه ♠️

(( و موارد مشابه دیگر در تمامی رنج قیمت ها ))
خریدوفروش ♠️
معاوضه وتهاتر♠️
مشارکت در ساخت (سازنده با تعهد کاری )♠️
ویلایی و زمین کلنگی جهت ساخت ♠️
رهن واجاره ♠️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آژانس املاک09934017336