تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 86متر فول باسازی آکواریم (غرق درنور)

فروش آپارتمان 86متر فول باسازی آکواریم (غرق درنور)

1 سال پیش در تهران

متراژ
86
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬860٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
لوکیشن تاپ منطقه
فول باسازی
واحد آکواریوم (غرق در نور از 3جهت)
کم واحد کلا 7واحد
بدون یک سانتیمتر پرتی
زیر قیمت منطقه
مشاور و کارشناس تقی پور

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید ***********