تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 90 متر خیابان عمار

فروش آپارتمان 90 متر خیابان عمار

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
90
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬444٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
✅ آپارتمان خیابان عمار 90متر مربع

✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔

✅ پارکینگ و انباری

✅ کابینت ام دی اف

✅ کمد دیواری

✅ سند آماده انتقال

✅ طبقه 7

✅ قیمت مناسب

⚜️⚜️متفاضیان محترم واحدهای مشابه زیادی با متراژهای متنوع ودر مناطق مختلف وقیمتهای استثنای موجود میباشد⚜️⚜️

⚜️⚜️لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر وهمچنین ارا ئه درخواست فایل تماس حاصل فرمایید⚜️⚜️

⚜️⚜️املاک کلیدبا کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما عزیزان میباشد⚜️⚜️

⚜️⚜️آدرس دفتراملاک کلید: پل قویون اول خیابان امام علی 2 نبش کوی تبسم ساختمان ماهان سبحان 4433676107⚜️⚜️