تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 90 متری

فروش آپارتمان 90 متری

2 سال پیش در پرند

متراژ
90
ساخت
1400
قیمت کل
1٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬222٬000 تومان
سلام درود

فاز 4
دو خواب فول امکانات تخلیه
قابلیت رهن 250م

جهت بازدید تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ دریانو پرند هسا کیسون کوزو

✅️✡️با کمترین هزینه باماصاحب خانه شوید ✅️✡️