تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 91متری، جمهوری(فاخر)

فروش آپارتمان 91متری، جمهوری(فاخر)

2 سال پیش در سمنان

متراژ
91
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬275٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
1
"سلام و ارادت"
✳️دانش وتجربه ما افتخار میزبانی شماست.
️املاک فاخر
⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
کد: 2205
✅متراژ واحد: 91 متر مربع
✅دو خواب
✅تعداد کل واحد: 7

⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است نسبت به اعتماد شما.

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘❎✳✅
❎️نشانی؛ بلوارجمهوری، نبش خ 14متری، روبروی کبابسرای قائم
"املاک فاخر"