ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش آپارتمان 92 متری سند دار در امام رضا
فروش آپارتمان 92 متری سند دار در امام رضا
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
92
ساخت
1403
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬565٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⭕آپارتمان 92 متر در خیابان امام رضا
♻️دارای سند شش دانگ
⭕فاصله تا حرم 15 دقیقه پیاده روی
⭕⭕مشاور شما : فرخی⭕⭕
✨موارد دیگر در چهار خیابان اصلی منتهی به حرم با قیمت های دیگر موجود میباشد.✨
..........................................
✨✨شرکت دامون پارس بنا با 17 سال سابقه کار در محدوده حرم با
ایاب ذهاب رایگان در خدمت شما زائرین عزیز میباشد.✨✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور فروش املاک
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت