تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 93 متر / سند تک برگ / تک واحد /فاز 4

فروش آپارتمان 93 متر / سند تک برگ / تک واحد /فاز 4

1 سال پیش در کرج

متراژ
93
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬806٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ سازمان معاملات املاک و مستغلات سورین ⚜️

⭐️ فروش آپارتمان سند تک برگ در فاز 4 مهرشهر

✅️ 93 متر 2 خواب تمیز و بدون یک ریال خرج
✅️ تک واحد رو به نما

✔️ ملک مورد معرفی دارای :

⚡️سالن مربع و خوش نقشه
⚡️دارای بالکن قابل چیدمان
⚡️آشپزخانه کابینت های گلس ترک
⚡️دارای هود لمسی و گاز رومیزی
⚡️2 خواب بزرگ و تخت خور
⚡️دارای کمد دیواری سرتاسری
⚡️سرمایش کولر
⚡️گرمایش پکیج
⚡️سرویس ایرانی و فرنگی
⚡️انباری
⚡️پارکینگ اختصاصی

《قابلیت پارک 2 ماشین در پارکینگ سندی》

✅️ یک مورد عالی برای سکونت و سرمایه گذاری
✅️زیر قیمت منطقه

✅️ ویو باغ سیب

✅️ لوکیشن مربوط به دفتر املاک میباشد ✅️
__________________________________________________
⚜️⚜️⚜️کارشناس : آقای ایدل شعبه 2⚜️ ⚜️⚜️

اعتمادی راستین
انتخابی نوین
با مشاورین املاک سورین

املاک سورین با 3 شعبه فعال در گلشهر و مهرشهر
___________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای ایدل سورین شعبه اختر

آژانس املاک سورین

اعتمادی راستین، انتخابی نوین، با مشاورین املاک سورین