تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 93متر 2خواب کیان آباد شرقی

فروش آپارتمان 93متر 2خواب کیان آباد شرقی

10 ماه پیش در کیان آباد

متراژ
93
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬813٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام خداوند جان و خرد
مشاور امور ملکی: محمدرضا فروزانفر
فروش آپارتمان 93متری
2خواب
لوکیشن عالی
دسترسی به مراکز خرید وهابی و کیان آباد
طبقه 2
واحد جلو
نما سنگ
املاک موسویان
کارشناس و مشاور املاک
مهندس فروزانفر