تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 94متری در باغمیشه (غلامی)

فروش آپارتمان 94متری در باغمیشه (غلامی)

1 سال پیش در تبریز

متراژ
94
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬384٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
بسم الله الرحمن الرحیم

سامانه تخصصی املاک یوردوم

✅تبریز_باغمیشه خ استاد جعفری 2

✅کد_فایل_1199
✅✅✅✅
تعداد اتاق 2
طبقه 2
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1388
✅✅✅✅✅✅
موقعیت ملک : جنوبی
نمای ساختمان : آجر 3 سانت
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : بخاری
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : نقاشی
✅✅✅سایر امکانات : بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,درب ریموت دار,پرده
وضعیت سکونت : سکونت مستاجر
نوع و تعداد پارکینگ : مسقف,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن
✅✅مستاجر دوماه دیگه تحویل
✅✅✅✅✅
مبلغ متری :36,000,000 تومان
مبلغ کل :3,384,000,000 تومان

کارشناس : محمد غلامی
تلفن همراه : ***********
آدرس دفتر : چهارراه منصور