تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 95 متری در رسالت(کدفایل 512)

فروش آپارتمان 95 متری در رسالت(کدفایل 512)

1 سال پیش در گرگان

متراژ
95
ساخت
1390
قیمت کل
2٬185٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
#گرگان_رسالت

#کد_فایل_512
تاریخ:1403/07/29
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 95
تعداد اتاق 2
طبقه 4
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1390

مشخصه ملک : فول امکانات
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : داکت اسپلیت,بخاری
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,فلزی,هود
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : نقاشی
سایر امکانات : تراس,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری
وضعیت سکونت : سکونت مستاجر
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,مسقف,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ متری :23,000,000 تومان
مبلغ کل :2,185,000,000 تومان

املاک معلم
کارشناس : خانم شصتی
آدرس دفتر : روبه روی رسالت 54 املاک معلم