تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان ، 95 متری ، نوساز ، مسلم

فروش آپارتمان ، 95 متری ، نوساز ، مسلم

1 سال پیش در شیراز

متراژ
95
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬947٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
با سلام و احترام
...............................................................................

فروش آپارتمان ، 80 متر مفید ، دو خوابه ، 12 و 16 متری

نوساز ، کلید نخورده ، کناف سقف ، طبقه 2 ، 30 پله خیز ملایم و بزرگ

کابینت ضد آب ، هود ، آبگرم کن ، گاز صفحه ای ، آشپزخانه 12 متری

سالن 32 متری ، سرویس و حمام جدا ، تراس دار

دو بر نبش ، نما سنگ رومی ، نورپردازی شده

نزدیک به تمام امکانات رفاهی ، محیط آرام ، محوطه بسیار بزرگ مناسب برای پارک

دارای کنتور گاز مستقل ، آب و برق رایگان

قولنامه ای ، با کد رهگیری ، وکالت نامه اسناد رسمی

♨️ مناسب برای سرمایه گذاری ، زیر فی بازار ♨️

آدرس : مسلم ، بلوار عاشورا ، کوچه 3

املاک امیدی : بلوار نواب صفوی ، خیابان سجاد

برای بازدید و اطلاع از موارد مشابه تماس حاصل فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیدی

⚜️ با همراهی کارشناس حقوق ، مشاور مورد اعتماد شما ⚜️