تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان 95متر برج زیتون کوهک دریاچه

فروش آپارتمان 95متر برج زیتون کوهک دریاچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
95
ساخت
1399
قیمت کل
8٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬315٬000 تومان
طبقه
15
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
15
با درود و سلام خدمت شما مشتریان گرامی
▪️▫️ رضا حیدری هستم ▫️▪️
⚜️ املاک حرفه ای ایوان ⚜️
✔️ بیشترین تعداد انجام معامله در منطقه ✔️
_______________________
95متر برج های زیتون کوهک
20٪ زیر قیمت با توجه به شرایط بازار
برج به نام و شناخته شده منطقه
بدون مشابه با مدیریت عالی

فول دیزاین
بسیار شیک و خوش نقشه
2 خواب بزرگ خوش چیدمان

برج با متریال خوب
بهترین لوکیشن بلوار کوهک روبروی پاساژ طوبی
تراس مناسب
سیستم سرمایش گرمایش بهینه
سند تک برگ در حال دریافت

✅ بهترین انتخاب برای یک سکونت ایده آل

مشاور امور ملکی شما: رضا حیدری
تماس تا ساعت 12 شب
فایلهای مشابه با هر متراژ و قیمت مناسب بودجه شما موجود میباشد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ ا یوان

املاک رتبه یک منطقه 22 ✅