تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان بزرگ در کنگان

فروش آپارتمان بزرگ در کنگان

1 هفته پیش در بندر دیر

متراژ
215
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,139,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❇️❇️فروش آپارتمان بزرگ در بندر کنگان❇️❇️
215 متری
3 خواب ،یک خواب مستر
4 طبقه ، هر طبقه یک واحد
✅خوش نقشه و شیک✅
✅کابینت و کمد دیواری دارد،کولر دارد✅
✅پارکینگ اختصاصی، آسانسور دارد ، سند تک برگ سبز✅
✅در حال حاضر مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون رهن می باشد که این مبلغ از قیمت کل کسر می گردد✅
✅ جهت خرید و مشاوره با ما در تماس باشید ✅
✳️ آدرس دفتر : کنگان،خیابان اندیشه،نبش فرعی 10 ، املاک شهروند ، جواد انگار✳️