تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان بهترین مکان 89متر 7/200میلیارد

فروش آپارتمان بهترین مکان 89متر 7/200میلیارد

1 هفته پیش در گلسرخ

متراژ
89
ساخت
1389
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,898,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
کد ملک 208
متراژ 89
طبقه دوم
متراژ زمین 1000 متر
پارگینگ اختصاصی
پارگینگ مهمان
در دو بلوک جداگانه
هر بلوک 12 واحد جدا کانه
آسانسور انباری پارگینگ
درب ریموتدار
حیاط بزرک گلکاری
سند تکبرگی
دسترسی به تمامی امکانات رفاهی
مشاور حسین خوشنود