تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان تک واحدی 165متری

فروش آپارتمان تک واحدی 165متری

1 سال پیش در مشهد

متراژ
165
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
7٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬000٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
وقت شما به ثروت و سلامت
آپارتمان 165 متری
موقعیت مکانی اول فارغ
5 طبقه 5 واحد
کابینت های گلس ترک
گرمایش از کف
بازید با هماهنگی قبلی
فروش فوری و محدودیت زمانی دارد
ارادتمند شما. حسین توانا کارگزاری امور ملکی