تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در حد سفت کاری

فروش آپارتمان در حد سفت کاری

2 هفته پیش در ولی‌سلطان

متراژ
440
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,727,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
آپارتمان زیربنا 440 متر 160 زمین به صورت سفت کاری در 4 طبقه ی 2 واحدی ساخته هر واحد 55 متری تک خواب کل ساختمان به صورت یکجا واگذار می شود