تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در فاز 3پردیس

فروش آپارتمان در فاز 3پردیس

2 سال پیش در پردیس

متراژ
116
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬448٬000 تومان
طبقه
2
بسم الله رحمان رحیم
باسلام
116متری
3خواب
طبقه2
مجتمع نگین
مناسب برای سکونت وسرمایه گذاری
امکانات رفاهی خوب مشاعات تمیز
پارکینگ انباری محوطه بسیار شیک