تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در فاز 8 پردیس

فروش آپارتمان در فاز 8 پردیس

2 سال پیش در پردیس

متراژ
106
ساخت
1401
قیمت کل
3٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬377٬000 تومان
طبقه
2
✅️ بسم الله رحمان رحیم ✅️
✅️باسلام
✅️106متری
✅️محله2
✅️طبقه 2
✅️2خواب
✅️وام به روز
✅️عرصه 2 قسط پرداخت شده
✨️✨️✨️✨️
✅️واحد فول لاکچری بلوک ساکندار محله دنج کل کوچه ساکن دار امکانات رفاهی خوب دسترسی آسان نزدیک به بلوار اصلی سالن جنوبی نورگیر خوب دارای کنتور آب جداگانه مشاعات تمیز ✅️
✨️✨️✨️✨️
✅️پارکینگ
✅️انباری
✅️آسانسور
✨️✨️✨️✨️
✅️دپارتمان باراک
✅️دارای مجوز رسمی از اتحادیه اصناف پردیس
✅️دارای فایل های مشابه متناسب با بوجه شما
✅️مشاور شما در منطقه شوشتری هستم
✅️ازابتدا تا انتها کنار شما هستیم