تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در فاز8 پردیس

فروش آپارتمان در فاز8 پردیس

2 سال پیش در پردیس

متراژ
115
ساخت
1401
قیمت کل
5٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬956٬000 تومان
طبقه
1
✅️بسم الله رحمان رحیم✅️
✅️باسلام
✅️115متری
✅️شخصی ساز
✅️ویو دار
✅️فول
✅️پارکینگ 2طبقه
✅️لابی
✅️یک خواب مستر
✅️محله1
✅️مناسب برای سکونت وسرمایه گذاری