تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان در ملی راه

فروش آپارتمان در ملی راه

3 روز پیش در ملی راه

متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,025,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا

✴️158متری✴️
✔️طبقه اول جلو
✔️12واحدی
✔️6طبقه
✔️قابلیت وام
✔️قابلیت رهن تا25000

❌املاک هستم ❌

❌خواهشاً املاک تماس نگیرد ❌

باتشکر