تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان دوبلکس 4 خواب معلم

فروش آپارتمان دوبلکس 4 خواب معلم

2 هفته پیش در معلم

متراژ
188
ساخت
1391
اتاق
4
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,765,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ارادت
خوش اومدید به معرفی فروش آپارتمان مسکونی شهاب
این دوبلکس 4 خواب 188 متری در ساختمان 5 طبقه 8 واحد طبقه چهارم و پنجم موجود شده
با آسانسور و پارکینگ بدون مزاحم | ساخت 1390 | 4 خواب (3 خواب کمد دیواری) | یک عدد اسپیلت | یک بالکن در هال | سند تک برگ

در معلم

قیمت اعلامی به ارزش 16 میلیارد و 500 میلیون تومن طبقه چهارم

فایل های مشابه و زیرِ قیمت منطقه یک رشت در کانالِ بله:
Avanstate
یا املاک آوان را در بله جستجو کنید

مهیار رودکی | املاک آوان