تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سندتکبرگ سه خواب/فول بازسازی شده

فروش آپارتمان سندتکبرگ سه خواب/فول بازسازی شده

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
118
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
2٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬271٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بنام یگانه هستی عالم

واحد 118 متر
سه خواب
طبقه دوم

خوش نقشه
نورگیر و بدون پرتی
کابینت ام دی اف درجه یک
پکیج و رادیاتور

جنب مراکز خرید
تا اتوبان و مترو 5 دقیقه
جنزدیک مراکز رفاهی

قابلیت رهن تا 350 میلیون تومان

مشاور امور ملکی وحید سرابی ☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ آ ب ث

اولین و بزرگترین دپارتمان در شهرجدیدهشتگرد