تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان سه خواب در جمهوری

فروش آپارتمان سه خواب در جمهوری

1 سال پیش در ساوه

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬962٬000 تومان
طبقه
4
درود بیکران
فروش آپارتمان بسیار لوکس
135 متری
سه خواب (دارای مستر)
گچ بری نئوکلتسیک
متریال و مصالح لوکس
چهار طبقه 8 واحد
تحویل سه ماهه
دارای نمایی شیک و زیبا
مشاعات قوی
سازنده خوش سلیقه
دارای پارکینگ/انباری/آسانسور

لطفاً جهت بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر به دفتر املاک شکوفه مراجعه بفرمایید.
(فایل های مشابه در آدرس های متفاوت موجود است)