تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان شریعتی بهار میثاق 123متر نوساز

فروش آپارتمان شریعتی بهار میثاق 123متر نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
123
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
14٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬040٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
بنام خداوند بخشنده مهربان
✅️فروش آپارتمان 123متر 3خواب نوساز
✅️شریعتی میثاق
✅️طبقه 6
✅️سیستم تهویه مطبوع داکت اسپیلت
✅️پارکینگ بزرگ و مستقل با فضای اضافه برای پارک موتور
✅️کابینت mdf
✅️نور مستقیم جنوب
✅️فرعی عالی و دسترسی به بهار و شریعتی
✅️زیر قیمت کل ممطقه
✅️مالک فروشنده واقعی واقعی
✅️1 یک در کمیسیون

بازدید و مشاوره رایگان از ملک شما