تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان / فاز 8 / 99 متر

فروش آپارتمان / فاز 8 / 99 متر

2 سال پیش در پردیس

متراژ
99
ساخت
1402
قیمت کل
1٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬101٬000 تومان
طبقه
5
با سلام

فاز 8

99 متر

2 خواب

طبقه 5

بلوک بدون مشرف - ویو دار

سالن جنوبی و نورگیر

دارای پارکینگ مسقف - انباری - آسانسور

فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری

پروژه فعال و در حال کار

برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ...

بازدید 10 صبح تا 8 شب . همه روزه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن حافظی

فاز 8 تخصص ماست