تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان فردیس شهرک ارم قائمیه

فروش آپارتمان فردیس شهرک ارم قائمیه

2 سال پیش در کرج

متراژ
128
ساخت
1402
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
با سلام سال نو بر شما مبارک باد
فروش فوری اپارتمان قولنامه ای فول
موقعیت شهرک ارم قائمیه دوم

128 متر طبقات اول و پنجم
دوخواب و دونبش غرق نور
دوخواب و بالکن بزرگ
آسانسور انباری و پارکینگ اختصاصی
نما سنگ و مشاعات بسیار استاندارد
سازه مهندسی و بسیار مقاوم
در حال حاظر تخلیه و آماده تحویل هست

جهت بازدید یا اطلاعات بیشتر به خیابان اهری چهاراه ابرسانی املاک فرهادی مراجعه فرمائید

املاک فرهادی
با مدیریت یزدان فرهادی
ارائه کلیه خدمات املاک و مستقلات
آدرس ما خیابان اهری ضلع جنوبی چهاراه ابرسانی
پیج اینستاگرام : amlakfarhadi2@