تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان فول 78 متر/2خواب / مجتمع الماس

فروش آپارتمان فول 78 متر/2خواب / مجتمع الماس

1 سال پیش در ابهر

متراژ
78
ساخت
1393
قیمت کل
1٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬564٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4

⚜ موقعیت مجتمع الماس
⚜ متراژ 78
⚜ 2 خواب
⚜طبقه اول
⚜سند تک برگ
⚜دارای پارکینگ
⚜دارای انباری
⚜دارای آسانسور
⚜کابینت فول mdf
⚜2 نبش
⚜نورگیری عالی
⚜بهترین موقعیت از نظر دسترسی به امکانات
⚜️تاپ لوکیشن بدونه مشابه
⚜️قابلیت وام خوری تا 640 میلیون
⚜️قابلیت رهن دهی تا 200 میلیون

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⭕⭕⭕  فروش فوری ⭕⭕⭕

⚠️زیر قیمت کل منطقه
⚠️بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت
⚠️فرصتی استثنایی برای خریدی شیرین

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

جهت بازدید لطفا بصورت حضوری به املاک سید فتحی مراجعه فرماید
آدرس املاک : شهرک گلسار خیابان سروستان روبروی سروستان 12
آقای سید محمد فتحی

✅ از اولین تماس تا آخرین امضا در کنارتان هستیم

✅املاک سید فتحی برندی خوش نام در عرصه خرید و فروش ملک در ابهر

                ⬇️⬇️⬇️ توجه توجه  ⬇️⬇️⬇️

❗مشاور املاک سید فتحی هیچ شعبه دیگری ندارد❗

⚜ Fathi Real Estate Advisors ⚜