تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان.فول امکانات.فاز4کوی ملت

فروش آپارتمان.فول امکانات.فاز4کوی ملت

1 سال پیش در اهواز

متراژ
90
ساخت
1396
قیمت کل
2٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬666٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان
90 متری فاز 4 کوروش
امکانات کامل کامل
طبقه اول
سه پلاک به خیابان اصلی فاز4
واحد تخلیه
قابلیت رهن تا 470 میلیون