تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان فول امکانات کلید نخورده

فروش آپارتمان فول امکانات کلید نخورده

2 سال پیش در کرج

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
2٬625٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
5
با سلام
فروش آپارتمان 125 متری
موقعیت : بر بلوار ارم نبش پریسا شرقی

نوساز و کلیو نخورده
درضمن کابینت هود گاز صفحه ای طی مدت کوتاهی نصب و تکمیل شده تقدیم خریدار خواهد شد
125 متر.
طبقه سوم
روبه نما
دوخواب
پارکینگ و انباری اختصاصی
آسانسور
مشاعات و نمای بسیار عالی
درصورت تمایل خریدار تا مبلغ پانصد تا ششصد میلیون می توان رهن کامل داد تا بخشی از ثمن معامله تکمیل بشه

جهت بازدید یا اطلاعات بیشتر به خیابان اهری ضلع جنوبی چهاراه ابرسانی املاک فرهادی مراجعه فرمائید

املاک فرهادی
با مدیریت یزدان فرهادی
ارائه کلیه خدمات املاک و مستقلات

فایلهای بیشتر مارا در پیج اینستا گرام ما ببینید
@amlakfarhadi2