تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش آپارتمان مرکزشهر ویودریا طبقه پنجم،175متری

فروش آپارتمان مرکزشهر ویودریا طبقه پنجم،175متری

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
175
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬000٬000 تومان
طبقه
5
✳️فروش ویژه آپارتمانی
✳️مرکز شهر کارگزاری پشت پارکینگ ستاره جنوب
✳️بهترین لوکیشن شهر
✳️ویو دریا
✳️فاصله تا ساحل5 دقیقه پیاده
✳️نزدیک به تمامی مراکز خرید(سیتی سنتر،ستاره جنوب،ستاره شهر،مراکز
درمانی،فلکه برق،مجتمع رویال،و... )
✳️ساختمان تجاری مسکونی
✳️واحد3خواب
✳️مستر دار
✳️ شیرآلات توکار برند
✳️کلوزد روم
✳️متریال عالی
✳️دوواحدی(هردوواحد175متری برای فروش است)
✳️رمپ پارکینگ
✳️طبقه7روف گاردن
✳️پایان کار کلی ساختمان 2ماه دیگر
✳️واحد تمیز و کامل تحویل داده میشود✳️
✳️فیلم از ویو واحد موجود است
✳️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
______________________
املاک نارون
مشاور شما آقای بهرامی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمدامین بهرامی

آژانس املاک مشاور نارون 2